Felújították az óföldeáki erődtemplomot 2020. 09. 27.2020. 09. 27. Balogh Gergő 2020. 09. 27. Fotó: Rosta Tibor / MTI A templom renoválására tavaly nyert 83,5 millió forintos állami támogatást az egyházmegye, a műemlék az Alföld egyetlen olyan temploma, amely vizesárokkal körülvett dombon áll. Az átadó szentmisét Kiss-Rigó László celebrálta.