
Continue reading “A szepszis kezelésének hatékonyabb módszereit kutatja az SZTE”
1937. december 10-én vette át Stockholmban Nobel-díját Szent-Györgyi Albert, ez alkalommal tekintsük át, mit írt a kor sajtója az első Magyarországon született Nobel-díjról.